Paylaş

AK Parti ve Cumhur İttifakı Karamürsel Belediye Başkan Adayı Mesut Çetinkaya ziyaretlerine durmadan devam ediyor. İhsaniye Mahallesini ziyaret eden Mesut Çetinkaya yine büyük ilgi gördü. Gösterilen yakınlıktan memnun olan Çetinkaya, “Beni ve ekibimi samimi ve güler yüzlü bir şekilde karşıladığınız için hepinize çok teşekkür ederim. İhsaniye Mahallesini 31 Mart yerel seçimine hazır ve kararlı gördüm. Destekleriniz için minnettarım” dedi.

“DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM”

Karamürsel’in uzak mahalleleri Çamdibi, Fulacık ve Tahtalı mahallelerini de ziyaret eden Mesut Çetinkaya, vatandaşlarla sohbet etti. “Bana ulaşmak isteyenler 7/24 arayabilir” diyen Çetinkaya, “Ulaşmak isteyip de beni aramayana kırılırım. Benim meclis üyelerim Karamürsel halkı olacak. Ben sizin dualarınızı istiyorum, oylarınıza talibim, desteklerinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Çamdibi, Fulacık ve Tahtalı sakinleri Mesut Çetinkaya ve ekibini karşılayarak, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

“TEK DAVAM HİZMET OLACAK”

Mesut Çetinkaya ziyaretlerine çay ocakları, kahveler ve kafeler ile devam etti. Ziyaretleri sırasında vatandaşlarla tek tek görüşerek sohbet eden, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Mesut Çetinkaya, “Benim tek davam milletimize, Karamürsel’imize hizmet etmek olacak. Karamürsel’in iyiliği için hiç durmadan gayret ve samimiyetle çalışmaya devam” ifadelerini kulandı.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir