Paylaş

Yerli ve Milli Parti’nin Genel Merkezi’nde, Genel Başkan Teoman Mutlu liderliğinde gerçekleştirilen coşkulu toplantıda, Türkiye genelindeki il başkanları ve kale komutanları bir araya geldi. Genel Başkan Mutlu, partinin hızla büyüyen organizasyon yapısını ve gelecek seçimlerde değişim için hazırlıklarını paylaştı.

Genel Başkan Teoman Mutlu, partinin misyonunu güçlü bir şekilde ifade etti: “Yerli ve Milli Parti olarak, sandığa gitmeyen 13 milyon seçmenin oyunu kazanmaya talibiz. Bu büyük destek bizi genel başkanınız olarak son derece mutlu etti. Allah hepimizi ve bu aziz milletimizi mutlu etsin.”

Genel Başkan Mutlu, mevcut siyasi durumu eleştirerek, “22 yıllık iktidara halkımız sarı kart gösterdi. İlk seçimde ise kırmızı kart gösterecek. Mevcut yönetim, makam ve parayı hazmedemedi. İktidar elbisesi onlara bol geldi, kibirleri ve şımarıklıkları ise göklere yükseldi,” dedi. Ayrıca, CHP’nin politik tutumunu sert bir dille eleştirdi: “CHP 50 yıldır iktidar olamıyor, çünkü kavgalı yapıları var. Halk, alternatif az olduğu için CHP’ye yöneldi. Fakat CHP, ‘Erken seçime gerek yok’ diyerek halkın mesajını doğru alamadı.”

Mutlu sözlerini, “Yerli ve Milli Parti olarak, Türkiye’nin ümidiyiz. Biz, halkın mesajını aldık ve onların sesi olmaya hazırız. Gelin, büyük yürüyüşümüze katılın. Hep birlikte, bu ülkenin kaderini değiştirelim. Allah bir, bayrak bir, vatan bir. Halkı tanımayanlara ve halktan kopanlara ihtar ediyorum: Biz geliyoruz ve halkın coşkun akan selini kimse durduramaz,” diyerek bitirdi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.