Paylaş

Birikim Okulları, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ı Ziyaret Ederek Fidan Sertifikasını Takdim Etti

Birikim Okulları Başiskele Kampüs Müdürü İsmail Kolat, Anaokulu ve İlkokul Müdürü Murat Mısır, İlkokul Müdür yardımcısı Büşra Çakır, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürü Kemal Halıcı, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’a yeni dönem Belediye Başkanı olması hasebiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında, Birikim Okulları Başiskele Kampüsü’nün, Başkan Mustafa Kocaman’a güzel bir hediyesi sunuldu. Deprem bölgesine Başkan Kocaman adına dikilen fidanların sertifikası takdim edildi. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman Birikim Okullarına ziyaretleri ve hediyeleri için teşekkür etti. Bu sertifika, okulun çevre duyarlılığı ve topluma katkı sağlama çabalarının bir belgesi niteliğinde olduğunu vurgulayan Başkan Kocaman Birikim Okulları’na iyi dileklerini sundu.

Ziyarette yapılan konuşmalarda, Birikim Okulları’nın çevre duyarlılığı ve sosyal sorumluluk projelerine vurgu yapıldı. Başkan Kocaman’da, okulun çevreye duyarlılığını ve toplum için yaptığı katkıları takdir ettiğini belirtti.

Birikim Okulları temsilcileri, ziyaretin sonunda Başkan Kocaman’a teşekkür ederek, gelecekte de benzer projelerde iş birliği yapma umuduyla vedalaştılar.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.