Paylaş

Askeri helikopter kazasında 5 yıl önce şehit olan Dz.Bnb.Deniz Akdeniz şehâdetinin sene-i devresinde, Gölcük Şehitler Mezarlığı’nda düzenlenen törenle anıldı. Törene Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’de katıldı.

12 Ekim 2014 tarihinde meydana gelen askeri helikopter kazasında şehit olan Dz.Bnb.Deniz Akdeniz’in şehitlikteki kabri başında; Dz.Ütğm.Çağrı Ceyhan, Rad.Asb.Kd.Üçvş.Mehmet Karakaşoğlu ve Asb.Üçvş.Ömer Burak Öğüt, şehâdetlerinin sene-i devresinde, Gölcük Şehitler Mezarlığı’nda düzenlenen törenle anıldılar.

KATILIM YOĞUN OLDU

Anma töreni Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut,  Deniz Ana Üs Komutanı Tuğamiral Refik Levent Tezcan, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, şehidimizin ailesi, akrabaları, siyasi parti ilçe başkanları ve yöneticileri, askerler ve sevenleri katıldı. Anma töreni şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ile başlarken, özgeçmişlerinin okunmasıyla devam etti. Beraberinde ilçe vaizi ve hocalar tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirildi ve duanın yapılmasıyla tören son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir