Paylaş

İzmit Belediyesi, ücretsiz spor kursuyla birlikte gençlerin hayallerine kavuşmasında bir basamak oluyor.

BESYO, Spor Liseleri, PAEM, POMEM ve PÖH sınavlarına girecek gençlerin hazırlanmasını anlamında açtığı ücretsiz spor kursuyla birlikte gençlerin hayallerine kavuşmasında bir basamak oluyor.

İzmit Belediyesi, gençlerin hayallerine kavuşup çeşitli meslek gruplarına dahil olmak adına girmesi gereken sınavlar öncesinde öğrencilere önemli destek sağlıyor.  İzmit Belediyesi’nin BESYO, Spor Liseleri, PAEM, POMEM, ve PÖH sınavlarına girecek gençler için açtığı ücretsiz spor kursları  gençler tarafından büyük ilgi görüyor.

HAYALLERİNDEKİ MESLEĞE KAVUŞTULAR

Ağustos ayında açılan kurslardan şuana kadar 350 öğrenci yararlandı. İzmit Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonu’nda yapılan kurslar büyük bir heyecan ve coşkuyla devam ediyor. Uzman antrenörler Onur Berber, Tanju Yamak ve Oğulcan Kunter eşliğinde gerçekleşen kurslara başvuru yapmak için Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 20.00’dan sonra İzmit Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonu’na ders saatinde giderek başvuru yapılabilir. İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Ağustos ayından bu yana birçok gencin bu kurslar sayesinde hayallerindeki mesleğe kavuştukları ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir