Paylaş

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin işbirliğiyle; Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde, Anadolu Hayat Hastanesi tarafından 69 engelli hemşehrimiz sağlık kontrolünden geçirildi.

VAKIF BAŞKANINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Başkan Ali Yıldırım Sezer sağlık kontrolüne katılarak engelli hemşehrileriyle bir araya geldi ve hizmetlerinden dolayı Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Başkanı Hansoy Toygun Şenüçler’e teşekkür plaketi, sağlık kontrollerini gerçekleştiren doktor ve sağlık görevlilerine de çiçek takdim etti.

BAŞKAN SEZER BİLGİ ALDI

Sağlık kontrolünden geçen Gölcüklü engelliler memnuniyetini belirtirken, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de engellileri yalnız bırakmadı. Engellileri tek tek selamlayan Başkan Sezer, uzman doktordan sağlık kontrolüyle ilgili bilgi aldı. Doktorlar; engellilerin ücretsiz olarak dâhiliye ve beslenmeyle ilgili kontrolden geçirildiği belirttiler. Ayrıca; sağlık sorunları tespit edilenlerin Gebze’de bulunan Anadolu Sağlık Hastanesi’nde tüm tedavilerinin gerçekleştirileceğini söylediler.

“SAĞLIKLARI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

Başkan Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada; “Öncelikle böyle bir hizmeti gerçekleştiren Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı’na ait olan Anadolu Sağlık Hastanesi’ne çok teşekkür ederim. Engelli hemşehrilerimizin sağlıkları bizim için önemli. Burada genel bir kontrolden geçiyorlar. Sağlık problemi tespit edilenlere de hastanede tedavi imkanı veriliyor. İmkan ölçüsünde bu tarz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum” dedi.  Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hasan Bat da Başkan Sezer’e ve hastane yetkililerine sağlık kontrolü nedeniyle teşekk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir