Paylaş

İlimizin en aktif kültür edebiyat derneklerinden Genel merkezi Kocaeli’de bulunan BAYŞAD (Bağımsız Yazarlar Ve Şairler Derneği) Doğu Kışla Gençlik Parkı KARBAFED Kafkasör kafede iki haftada bir pazar akşamları düzenlediği BAYŞAD ŞAİRLER BULUŞMASI etkinliğini dün akşam gerçekleştirdi.

Geniş bir katılımın gözlendiği etkinlikte BAYŞAD Şairleri ve konuk şairler dinleyicilere şiir severlere keyifli dakikalar yaşatırken program arası BAYŞAD Denetim Kurulu Başkanı Ozan Şerefim ve konuk Ozan Aşık Marsavi mahlaslı ozanlarda katılımcılara bağlamalarıyla türkü ziyafeti yaşattılar.

Etkinlikte BAYŞAD şairlerinden Mahir Sağlam’ın BAYŞAD Yayınevinden çıkan “Kanayan Yara” adını verdiği ilk şiir kitabının ön tanıtımı yapılırken katılımcılar kitaptan şiirler okuyarak şaire destek verdiler.

Programın açılış ve kapanış konuşmasını yapan BAYŞAD Kurucusu BAYŞAD G.n.l B.ş.k H.Osman Saraç katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ederken kültür ve sanat alanında yapılan bütün etkinliklere BAYŞAD olarak her zaman destek vereceklerinin altını çizdi.

Şairler yılın son programında 29 Aralık pazar akşamı buluşmak üzere mutlu bir şekilde etkinlikten ayrıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir