Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman tarafından müjdesi verilen modern gasilhane çalışmalarına start verildi. Proje tamamlandığında 165 metre kare de hizmet verilecek.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, geçtiğimiz günlerde Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde görev yapan cenaze işleri çalışanlarını ziyaret etmişti. İstasyon Mahallesi Mezarlığı’nda görev yapan ekiple bir araya gelen Belediye Başkanı Kocaman, yeni hizmet binası müjdesini vermişti.

165 METRE KARE MODERN GASİLHANE

Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje kapsamında İstasyon Mahallesi Gasilhanesi’nde 165 metre kare kapalı alanda hizmet verilecek. Bay – Bayan Gasilhaneleri 22,50 metre kare olarak planlandı. Bekleme salonu 26 metre kare, ofis 5,95 metre kare, mutfak 5,95 metre kare, depo/ çamaşırhane 14,80 metre kare olacak. Tesis içerisinde ayrıca bay – bayan- engelli şadırvan ile wcler bulunacak.

ÖRNEK PROJE

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemize uzun yıllar hizmet verecek olan İstasyon Mahallesi Gasilhanesi yeni hizmet binası modern donanımı ve nezih ortamı ile örnek olacak binadır. Cenaze hizmetlerimiz ile insanlarımızın zor zamanlarında yanlarında olarak tüm ihtiyaçlar ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Artan nüfus ve yenilenme gerekliliği ile ilçemizin böyle modern bir gasilhaneye ihtiyacı vardı. Projesi tamamlanan gasilhanenin en kısa zamanda yapımına başlanacaktır” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir