Paylaş

30 Mart yerel seçimlerinin ardından makam odasının kapılarını sökerek halkla kapılarını sonuna kadar açan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir’e ziyaretçi akını sürüyor.

Göreve geldiği günden bu yana gecesini gündüzüne katarak Dilovası için çalışan Başkan Şayir, sabahın erken saatlerinde Dilovası’nı sokak sokak gezerek işe giden vatandaşlar, okula giden öğrenciler ile bir araya gelerek gönüllere girerken onların sorunlarını dinlemeyi de ihmal etmiyor.

Başkan Şayir, mesai saatlerinin başlamasıyla da kapılarını söktüğü makam odasına gelen 7’den 70’e her kesimden ziyaretçisini ağırlamaya da devam ediyor.

ZİYARETLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Dilovası’nın geleceği için, “Yükselen Şehir Dilovası”nı yeniden inşa etmek için, yoğun Ankara ziyaretlerinin dışında gününü ilçede vatandaşlarla bir araya gelerek, hem onların sorunlarını dileyip hem de çözüm üretmeye çalışan Başkan Şayir’e ziyaretler aralıksız sürüyor.

GÜLER YÜZLÜ BAŞKAN

Makam kapılarını sökerek gönül kapılarını halka açan Başkan Şayir’i ilçeden, Kocaeli, İstanbul ve bölgeden çok sayıda sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar ziyaret ediyor.  

7’den 70’e ağırladığı herkesle yakından ilgilenerek, güler yüzü ile vatandaşları karşılayan Başkan Şayir, genci yaşlısı herkesle sohbet ederken, çocuklara hediyeler vererek onları sevindirip, yaşlı vatandaşlarında hayır dualarını alıyor. Başkan Şayir, misafirlerine kendi elleriyle de çeşitli ikramlarda bulunmayı da ihmal etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir