Paylaş

CHP’de İl Başkanlığı seçimlerinin güçlü ismi olan Harun Yıldızlı, ilçe örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Yıldızlı’nın dün akşam gerçekleştirdiği son ziyaret ise CHP Gölcük İlçe Örgütü’ne oldu

CHP İl Başkan Adayı Harun Yıldızlı kongre çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçe ziyaretlerinde il kongre delegeleri ve partililer ile bir araya gelen Yıldızlı, partililerin beklentilerini dinleyip projelerini anlatıyor. Bu kapsamda dün akşam saatlerinde CHP Gölcük İlçe Örgütü’nü ziyaret eden Yıldızlı, il kongre delegeleri ve partililer ile buluştu.

GENİŞ KATILIM

Geniş katılımla gerçekleştirilen programa CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel, ilçe yönetimi, il kongre delegeleri ve çok sayıda partili katıldı. Programda konuşan Harun Yıldızlı yaptığı konuşmada, “Gölcük bizim için çok önemli bir yer. Yaptığımız çalışmaların en kritik noktalarından biri. Ortak akıl sloganı ile çıktığımız bu yolda kutuplaştırmaya mahal vermeden, herkesi dinleyerek Kocaeli’yi yeniden CHP’nin kalesi yapmak için var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

İKTİDAR OLMAK EN BÜYÜK HEDEFİMİZ

“Gölcük bir noktaya geldi. Küçük dokunuşlarla Gölcük Belediyesi’ni almak mümkün olacaktır’’ diyen Yıldızlı konuşmasına şöyle devam etti: ‘’Bize düşen görev, her şeyden önce yıllardır süre gelen, örgütümüzü yoran ve artık her bir ferdimize umutsuzluk veren, rahatsızlık veren yapılara imkân tanımamaktır. Kolektif yapımızı güçlendirip partimizi yerelde ve genelde iktidara taşımak en büyük hedefimizdir. Yapacak çok işimiz var. Büyük hedeflerimiz var. Bugün buradaki toplantımıza ilgi gösteren ve katılan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir