Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kahvaltı ve mesire alanında incelemelerde bulundu.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Derbent Meleksuyu Mevkii’nde yapımına başlanan göl manzaralı kahvaltı ve mesire alanında ki çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Kocaman’a Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman ve KARTEPE A.Ş. Genel Müdürü Zafer Arat eşlik etti.

KAHVALTI VE MESİRE ALANINDA NELER OLACAK

Başkan Kocaman, kahvaltı ve mesire alanında yapılan çalışmalar hakkında proje sorumlularından bilgi aldı. Kartepe Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kartepe kahvaltı ve mesire alanında iki katlı 240 metre kare kapalı alanda hizmet verilecek. Bin metre kare açık alanı olan mesire alanı Sapanca Gölü manzarası ile dikkat çekiyor. Tarihi Hikmetiye Camii’ne yakın olan tesisin ayrıca Derbent-Kartepe yoluna 200 metre mesafesi bulunuyor. Kahvaltı ve mesire alanında kapalı alanda mutfak, bay-bayan mescid, bay, bayan ve engelli tuvaletleri bulunacak. Ayrıca tesise gelecek olan misafirler için 50 araçlık otopark yer alacak. 

GÖL MANZARALI

Çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepe Belediyemiz bünyesinde ilçemize kazandıracağımız Kartepe Kahvaltı Evi ve Mesire Alanı’nda devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik.  Çok kısa bir zaman da hemşehrilerimizi ve misafirlerimize en güzel şekilde ev sahipliği yapacak, belediyemiz tarafından işletilecek” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir