Paylaş

Dilovası Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığına Ozan YASİN atandı.

Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığı Dilovasın’da gençlik kolları başkanlığı adına bir çalışma yürüttü. Yapılan temayül ve istişarelerin ardından öne çıkan isimler ile görüşme yaparak Ozan YASİN’nin gençlik kolları başkanı olarak atanmasına karar verildi. Atama kararının verilmesi ile birlikte Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Dursun TAŞ, YASİN’e atama kararını iletti.

GENÇLER GELECEĞİMİZ

Saadet Partisi İl Başkanı Furkan Dursun TAŞ ”Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerimize sahip çıkmalı onlara imkan vermeliyiz. Makamlar mevkiler gelip geçici. Bu makamların gelecekteki sahiplerine destek olmalıyız. Onlara verdiğimiz destek geleceğe attığımız en önemli imzamızdır. Bu bilinçle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Plan ve programlarımızda gençlerimizi ön planda tutuyoruz. Özellikle seçimde bizim elimiz kolumuz olan gençlik kollarımızın bundan sonraki süreçte de aynı azim ve güçle çalışacaklarına inancım tamdır. Gençlik Kolları Başkanı Ozan YASİN’e görevinde başarılar diliyorum” dedi.

DİLOVASI İÇİN FAYDALI OLAN HERŞEYİN YANINDA OLACAĞIZ

Saadet Partisi Dilovası Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Ozan YASİN “ Bu görevle hareket alanımın ve büyük sorumluluğumun bilincindeyim dundan sonraki süreçte ayırt etmeksizin gençlerin sesi olup Dilovası’na yapılan faydalı olan her şeyin yanında ve Dilovası için olumsuz her şeyin karşısında olacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir