Paylaş

Gölcük Belediyesi’nin hemen önünde bulunan, ilçe halkı tarafından yoğun olarak kullanılan, 28 yıl önce yapılmış olan ve çürüme nedeniyle büyük bir tehlike oluşturan üst geçit sökülmüştü.

GECE YOL TRAFİĞE KAPATILIP ÇALIŞMA YAPILDI

Gece saat 22.00 sıralarında D-130 Karayolu’nun trafiğe kapatılması ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Gölcük Belediyesi Zabıta Ekipleri’nin gerekli güvenlik önlemlerini alınması sonrasında iki saat süren hummalı bir çalışmayla yeni üst geçidin montajı yapıldı. Korkuluklar, merdivenler ve zeminin de yapılması sonrasında yeni üst geçit kısa sürede tamamlanarak ilçe halkının kullanımına açılacak.

BAŞKAN SEZER: “GÖLCÜK’ÜMÜZE HAYIRLI OLSUN”

Başından beri çalışmaları yakından takip eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “Gölcük Belediyesi’nin hemen önünde bulunan ve hemşehrilerimiz tarafından yoğun olarak kullanılan, 28 yıl önce yapılmış olan ve çürüme nedeniyle büyük bir tehlike oluşturan üst geçit sökülmüştü. Bu gece; ana yolun trafiğe kapatılması ve gerekli güvenlik önlemlerinin alınması sonrasında, hummalı bir çalışmayla, yeni üst geçidimizin montajı yapıldı. Korkuluklar, merdivenler ve zeminin de yapılması sonrasında yeni üst geçit, kısa bir süre içinde hemşehrilerimizin kullanımına açılacak. Gölcük’ümüze hayırlı olsun” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir