Paylaş

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle mücadelede etkin çalışmalar yürüten İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi Psiko-Sosyal Destek Hattı’nın uygulamaya koydu. İzmit Belediyesi, koronavirüs stresi yaşayan vatandaşlara Psikolog Seyhan Türkmen Yalım ve Uzman Psikolog Betül Arıkan tarafından telefon aracılığıyla destek veriyor


Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüsle mücadele kapsamında İzmit Belediyesi peş peşe önlemler almaya devam ediyor. İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in koronavirüs hastalığı stresine karşı uygulamaya koyduğu “Psiko-Sosyal Destek Hattı” Psikolog Seyhan Türkmen Yalım ve koordinesinde hayata geçirildi. Psiko-Sosyal Destek Hattı’nda, Yalım’la birlikte, Uzman Psikolog Betül Arıkan nöbetleşe olarak hizmet verecek.


KORONAVİRÜS STRESİYLE BAŞ ETME YÖNTEMLERİ

Koronavirüsün patolojik etkisinin yanında, moral ve motivasyona olan olumsuz etkilerinin göz önünde bulundurularak hayata geçirilen “Psiko-Sosyal Destek Hattı” Psikolog Seyhan Türkmen Yalım koordinesinde psikolog ve sosyal hizmet uzmanlarından oluşan kadroyla vatandaşa koronavirüs stresiyle baş etme yöntemleri anlatılıyor. Koronavirüsten dolayı stres ve motivasyon düşüklüğü yaşayan vatandaşlar, 0262 318 00 18 numaralı telefondan 09:30-17:30 saatleri arasında destek alabilecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir