Paylaş

Covid-19 salgını sonrasında başlayan normalleşme süreci Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde devam ediyor. İlçe genelinde kıraathaneler dezenfekte edilerek hizmete hazır hale getirildi.

Covid-19 salgını sonrasında başlatılan normalleşme süreci Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde devam ediyor. İçişleri ve Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeler ilçe genelinde eksiksiz uygulanırken, normalleşme sürecinde ilçe genelinde kıraathaneler dezenfekte edildi.

KIRAATHANELER HAZIR HALE GETİRİLDİ

Normalleşme sürecinde yeniden hizmete açılan kıraathaneler Kartepe Belediyesi dezenfekte ekipleri tarafından titizlikle ilaçlandı. Kartepe genelinde İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeler titizlikle yerine getirilirken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Kartepe’nin 32 mahallesinde bulunan kıraathaneler hizmete hazır hale getirildi. 

KOCAMAN UYARILARDA BULUNDU

Kartepe’de normalleşme sürecinin devam ettiğini belirten Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Gönül ne kahve ister ne kahvehane, Gönül sohbet ister, kahve bahane… Biz kıymetli hemşehrilerimizin yoğun olarak kullanacakları bölgeleri dezenfekte etmeye devam ediyoruz. Sizde salgın tehlikesi bitine kadar tedbiri elden bırakmayın kafe, pastane, çay bahçesi ve kahvehane gibi alanlarda maske kullanmaya ve fiziki mesafeyi korumaya dikkat edin” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir