Paylaş

İzmit Belediyesi, sınırları içerisindeki parklar başta olmak üzere birçok mahallede kış ayları öncesi yaptığı çalışmayla su hatları ve çeşmelerin bakımını gerçekleştirdi

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sınırları dahilindeki park ve mahallerde su hatları ve çeşmelerin kış ayları öncesi bakım-onarımını gerçekleştirirken gerek duyulan bölgelerde çeşme ve su hatlarını yeniledi. Çalışmalar kapsamında Şirintepe Mahallesi Şehit Abdülsamet Özen Parkı, Kuruçeşme Fatih Mahallesi Şehit Serkan Çetinkaya Parkı, Yeşilova Mahallesi Şehit Zeki Aktan Parkı, Yenişehir Mahallesi Fahri Akbaş Parkı, Tepecik Mahallesi Acısu Parkı ve Yahyakaptan Mahallesi Nafiye Usanmaz Parkı ile Sedat Şimşek Parkı’nda bulunan su tesisatı ve çeşmelerin bakımı gerçekleştirildi.

KENTİN HER BİR NOKTASINDA

Kullanımdan kaynaklı ve mevsim şartlarına bağlı oluşan arızalar sebebiyle ihtiyaç duyulan tüm noktalarda çalışma gerçekleştiren ekipler, 28 Haziran Mahallesi’ndeki Asker Çeşmesi, Cephanelik Mesire Alanı, Gölkaypark, Kültür Tepesi 2. Etap, Karaabdülbaki Lavanta Bahçesi, Çınarlı Cami, Yürüyüş Yolu, Yaşam Bahçesi ve Yenimahalle Mahalle Muhtarlığı’nda bulunan çeşme ve su hatlarının da bakım-onarımını yaptı. İzmit Belediyesi ekipleri kentin her bir noktasında yaptığı bakım-onarım çalışmalarına kış ayları öncesi aralıksız devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir