Paylaş

Güney“Liderimiz gücünü güçlü teşkilat yapılanmamızdan alıyor”

AK Parti İzmit’te 3 mahalle başkanı değişti!

Saha çalışmalarına tam gaz devam eden AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı teşkilat çalışmalarına da ağırlık veriyor. Gerçekleşen İlçe Kongresinde İlçe yönetiminde görev alan önceki dönem mahalle başkanlarının boşalan yerlerine yeni isimler belirlendi. Bu kapsamda düzenlenen programda Tepeköy Mahallesi’ne mahalle başkanı olarak Yunus Kaya, Zabıtan Hakkı Baykara, Alikahya Atatürk Mahallesi’ne Hamdi Parlak isimleri belirlenerek atama belgeleri verildi. Önceki dönem mahalle başkanlığı yapan ve gerçekleşen kongrede ilçe yönetimine giren isimlere Başkan Av.Ali Güney ve Teşkilat Başkanı Yusuf Yıldız tarafından plaket verildi.

Sizler Mahallelerde Bizim Gözümüz, Kulağımızsınız

Gerçekleşen programda konuşan Başkan Av.Ali Güney  “ Siyaset mahalleden başlar. Mahalle başkanları bizlerin uç beyleridir, sancaktarlarımızdır. Mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin sıkıntılarını çözme noktasında sizler mahallelerde bizim gözümüz, kulağımızsınız. Uç beylerimizin bilgisi dâhilinde bizler de konulardan haberdar olabiliriz. İzmitte uyumlu ve heyecanlı kadromuz var. İzmitte tüm başkanlarımız bu sevdaya gönül vermiş dertlenmiş arkadaşlarımızdır. Her biri sorumlu oldukları mahallelerinde büyük emekler ve gayretler göstererek bizlere destek oluyorlar.

Emekleri Asla Karşılıksız Bırakmadık

Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğanın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisinin kaynağı partimizin güçlü ve sağlam teşkilat yapılanmasıdır. Mahallelerimizden başlayan bu gayretler sırasıyla en tepeye Liderimize ulaşmaktadır. İnanmış kadrolarla, İzmiti özlediği günlere kavuşturacağız. Kongremizin ardından vakit kaybetmeden her alanda çalışmalarımızı yapıyor, vatandaşlarımızın arasından ayrılmıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek yolumuza devam ediyoruz. Tabandan gelen arkadaşlarımıza ilçe yönetimlerinde yer vererek, emekleri asla karşılıksız bırakmadık. Bu bağlamda önceki dönem Mahalle Başkanlığı görevinde bulunan arkadaşlarımızla artık ilçe yönetimimde çalışacağız. Kendilerine bu zamana kadar göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Yapılan istişareler ve görüşmeler neticesinde yerlerine belirlediğimiz yeni mahalle başkanlarımıza da kolaylıklar ve başarılar diliyorum.dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir