Paylaş
İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Vadi İzmit evlerinin de bulunduğu Fatih Mahallesi Altun Sokak’ta yılların çamur çilesini bitirecek olan asfalt çalışmasını yerinde inceledi
İzmit Belediyesi, kentin dört bir tarafında yıllardır çamurla ve toprakla mücadele eden vatandaşın yardımına koşmaya devam ediyor. Bu kapsamda yıllardır vatandaşın çilesi haline gelen Fatih Mahallesi Altun Sokak’ta asfalt çalışması başladı. Yol yapımının başlamasıyla birlikte çevre sakinleri uzun yıllardır beraber yaşadıkları çamurdan kurtulmanın mutluluğunu yaşarken, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.
BUGÜN TAMAMLANIYOR
İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından kentin dört bir yanında yol çalışmaları devam ediyor. Vatandaşı daha güvenli ve konforlu yollara kavuşturan ekipler, Vadi İzmit Evlerinin de bulunduğu Fatih Mahallesi Altun Sokak’ta 800 metre uzunluğundaki yolda gerçekleştirdikleri çalışmada 1800 ton asfalt kullandı. Çalışmaları yerinde inceleyen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bölge halkına çalışmaların bugün tamamlanacağı müjdesini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir