Paylaş

İlçedeki Gençlik ve Spor Merkezlerini ziyaret eden Başkan Aygün, “Hizmete sunduğumuz tesislerimizle spor yapmak ve eğitim almak isteyen öğrencilerimizin daima yanındayız” dedi

Gençlik ve Spor Merkezi Projeleri

Projelerini belirlerken çocuklara ve gençlere yönelik yatırımlara öncelik veren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bunu hayata geçirdiği uygulamalarına da yansıtıyor. Başkan Aygün’ün bu anlayışla ilçede hizmete sunduğu Abdullah Tayyip Olçok Gençlik ve Spor Merkezi, Bahattin Çelik Spor Kompleksi ve Fatih Sultan Gençlik ve Spor Merkezi çocuklar ve gençlerden yoğun ilgi görüyor. Yine yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve artık son düzenlemelerin yapıldığı Sırrıpaşa Gençlik ve Spor Merkezi’nin de yakın zamanda kullanıma açılması planlanıyor.

Spor ve Eğitimin Yeni Merkezleri

Sık sık tesislere giderek, devam eden çalışmaları takip eden ve burada öğrencilerle bir araya gelen Başkan Aygün, son olarak Bahattin Çelik Spor Kompleksi ve Fatih Sultan Gençlik ve Spor Merkezi’ni ziyaret etti. Her iki merkezde öğrencilerle bir araya gelen Başkan Aygün, yetkililerden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi almayı da ihmal etmedi. Gençliğe hizmetin geleceğe yatırım olduğunu ifade eden Başkan Aygün, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi önemsiyor, onlara değer veriyoruz. Hizmete sunduğumuz tesislerimizle spor yapmak ve eğitim almak isteyen öğrencilerimizin daima yanındayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir