Paylaş

Başiskele’de kadın el emeğine büyük değer veren Başiskele Belediyesi, kentin çalışkan kadınlarına gelir desteği sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Başiskele Kadın El Emeği Mağazası’nın (BAŞKEM) ürünleri Başiskele Sahili’nde yine görücüye çıkacak.

Başiskele Belediyesi, Başiskele Halk Eğitim Merkezi ve Symbol AVM iş birliğiyle “Sosyal Sorumluluk” projesi olarak hayata geçirilen ve Başiskele’de ikamet eden birbirinden yetenekli kadınların el emeği göz nuru ürünlerinin satışa sunulduğu BAŞKEM, Symbol AVM’deki mağazada satışlarına devam ederken, bu yıl 3. kez düzenlenecek Başiskele Kadın El Emeği Festivali’nde vatandaşlarla buluşacak.

FESTİVAL 3 GÜN SÜRECEK

Başiskele Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Başiskele Kadın El Emeği Festivali, 11 Ağustos Cuma günü başlayacak. Başiskele Sahili Kaykay Pisti yanında kurulan etkinlik alanında 3 gün boyunca devam edecek festival bu yılda renkli ve eğlenceli anlara sahne olacak. Çeşit çeşit binlerce el emeği göz nuru ürünlerin satışa sunulacağı festivalde halk oyunları gösterileri ve konserler de olacak. Festivale Başiskeleliler kadar çevre ilçelerden gelen vatandaşların da yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir