Paylaş
Terörle Mücadelede Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar Derneği (TMSY) eski Başkanı Kadir Erhan Tuna, Başkan Hürriyet’e destek mesajı yayınlayarak, “Sizin attığınız çamurlar Fatma Kaplan Hürriyet’e yapışmaz!” dedi
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Terörle Mücadelede Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar Derneği (TMSY) eski Başkanı Kadir Erhan Tuna’dan destek geldi. Her daim kendileriyle omuz omuza olduklarının altını çizen  Tuna, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: Sizin attığınız çamurlar Fatma Kaplan Hürriyet’e yapışmaz! Yıllarca terörle mücadele etmiş, terörist silahlarının etkisiyle yaralanmış ve buna rağmen Gazi sayılmamış vatan evlatlarının ilk göz ağrısı Kahramanı ve her zaman her yerde en büyük destekçisi olan Sayın Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i  terör partisi ile yan yana getirmeye çalışmak, en hafif tabiriyle siyasi şerefsizliğin siyasi ahlaksızlığın dik âlâsıdır.
KİMİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUZ
Biz kimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Maalesef yaşanılanlar unutulmuyor, sizler açılım güzellemesi yaparken, sınırlarımızda teröristlerin ayaklarımın altına kırmızı halı sererken, seçim döneminde Terörist başının kardeşine devlet kanalında mektuplar okuturken, bizler Av. Fatma Kaplan Hürriyet – İZMİT BELEDİYE BAŞKANI ile birlikte ülkenin her yerinde omuz omuza sesimizi duyurmaya çalıştık. İyi ki varsın Kıymetli Başkanım, Allah ayağına taş değdirmesin. Amasız, fakatsız ve çıkarsız bu Gazi kardeşin her daim yanınızdadır.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.