Paylaş
Serdar Mahallesi’nde roman vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Hürriyet, “İşte halk burada. Benim arkamda sizin gibi güzel insanlar varken hayatta korkmam. En güzel cevabı siz verdiniz” dedi
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Serdar Mahallesi’nde roman vatandaşlarla bir araya geldi. Sevgi selinin yaşandığı programda vatandaşlar, sonuna kadar Başkan Hürriyet’i desteklediklerini açıkladı. Başkan Hürriyet de kendilerine teşekkür ederek, “5 yıldır karalama kampanyalarıyla uğraşıyoruz. Derneklere sözde sizi temsil ediyor gibi sizin adınıza açıklamalar yapıp bizim adımıza demediklerini bırakmadılar.
“EN GÜZEL CEVABI SİZ VERDİNİZ”
Bir talepleri olduklarında beni arayan Roman Dernekleri, Büyükşehirin tesisinde aleyhimize açıklamalar yapıyor. Canları sağ olsun. Kimseyle kavga etmiyoruz, yolumuza bakıyoruz. İşte halk burada. Benim arkamda Serdar’ın, Terzibayırı’nın, Yenimahalle’nin, Yenidoğan’ın, Kozluk’un, Gültepe’nin ve birçok bölgenin güzel insanları var. Hayatta korkmayız, siz varsınız. En güzel cevabı siz verdiniz.
“5 YILDIR TÜM İFTİRALARINI ÇÜRÜTTTÜK”
Biz aldığımız işçileri atacağız diyorlar. Kendi ekmek verdiğimiz hiçbir kardeşimi işten çıkarmam. Böyle iftira olur mu? Kimse merak etmesin. İşe giren bütün arkadaşlarımın güvencesi benim. Ben işçi çocuğuyum. Ben fabrikalarda çalıştım. İşçiliğin ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Ben dövüşüyorsam mertçe dövüşüyorum. Kimsenin iftiralarının altında kalmayız. Tüm kardeşlerim, hepiniz rahat olun. Gençlerimiz için daha fazla istihdam yaratacağız. Yalanlara aldanmayın. 5 yıldır tüm iftiralarını, yalanlarını çürüttük” ifadelerini kullandı.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.