Paylaş

İzmit’in çeşitli bölgelerinde düzenlenen iftar programlarıyla vatandaşlar ile buluşan Cumhur ittifakı İzmit Belediye Başkan adayı Muharrem Tutuş, yine binlerce vatandaşın katılım gösterdiği programla iftarını açtı. İftar programı öncesinde de tek tek masaları gezdi, vatandaşlarla sohbet etti. Kuruçeşmeliler tarafından ilgi ve coşkuyla karşılanan Tutuş’un konuşması sürekli alkışlarla da kesildi.

“TEK GAYEMİZ SİZE HİZMET ETMEK”

Tutuş, “Gün boyunca Kuruçeşme’mizde adım atmadık, elini sıkmadık, kucaklaşmadık hemşehrimizi bırakmaksızın ziyaretlerimizi sürdürdük. Akşamında ise yine siz Kuruçeşmeli hemşehrilerimiz ile iftar soframızda bir araya geldik. Malumunuz pazar günü seçim var. Nice projemizi hayata geçirebilmemiz için önümüzde çok önemli bir eşik var. Bu eşiği de sizin desteğiniz olmadan atlayamayız.

İZMİTLİLER YALANLARDAN SIKILDI

Ben bu anlamda Kuruçeşmeli hemşehrilerime gerçekten yürekten inanıyorum. Doğrudan yana, gerçeklikten yana oy kullanacağınıza eminim. Bizim tek gayemiz size hizmet etmek. İzmit’imiz gerçekten yalanlardan, bahanelerden çok sıkıldı. Tek istediğiniz hizmet görmek. Bu da en doğal hakkınız. Size hizmet etmek bir lütuf değil. Bu bizim boynumuzun borcu. “dedi

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.